28 sekretów, jak zostać influencerem i potrzeba przywództwa w marketingu cyfrowym

W tym artykule znajdziesz sekrety, jak wywierać autentyczny wpływ online oraz sekrety i formułę podstaw sukcesu w marketingu cyfrowym.

28 sekretów, jak zostać influencerem
Zapytaj jako równy
W kontaktach z klientami, klientami lub kimkolwiek innym zawsze pamiętaj o zasadzie. „Czyń innym tak, jak chcesz, aby czynili tobie”. Nigdy nie rób niczego ani nie żądaj niczego bez uprzejmości w rozmowach. Zawsze wybieraj ofertę korzystną dla obu stron i nic mniej. Prosząc, proś jako Równy, abyś nie był ani podwładny, ani nie podporządkowywał innych. Nigdy nie bądź służalczy dla własnego szacunku dla siebie. Biznes to biznes i musi być korzystny dla obu stron. Gorąco polecam przeczytanie książki dr Stephena R. Coveya o 7 nawykach skutecznego działania i wykazanie się uczciwym przywództwem jako Równy każdemu, z kim masz do czynienia w życiu.

visit https://efektownesciany.pl/aranzacja-pokoi-wykorzystanie-fototapety/

Pozostań zwyczajny
Jedną z rzeczy, która pomogła mi wspiąć się na większe wysokości i wylądować z powrotem na niższe wysokości, jest moja zdolność do zachowania pokory. Na moich zajęciach z Zarządzania Jakością i Przywództwa w latach 2001-2004, które tak gorliwie prowadziłem z jednej strony, a z drugiej skupiałem się na udzielaniu korepetycji z matematyki i przedmiotów ścisłych uczniom szkół średnich i studentów, mogłem to zakończyć w 2 proste zdania:

(a) Pokora szuka błogosławieństwa. Pokorni w rozwoju Ducha, gdy inne Wyższe Duchy przejmują kontrolę nad pokornymi i próbują was błogosławić w sposób, którego nie jesteśmy świadomi, chociaż możemy być na najbardziej świadomym i sumiennym poziomie wysiłków i cech przywódczych. Bycie zwyczajnym i pozostawanie pokornym nigdy się nie starzeje i zawsze o tym pamiętaj.

(b) Duma ma nadzieję zaimponować i słabnie. Arogancki krzyczy „wiem, co najlepsze”, a to słabnie i jest pewną oznaką upadku. Pokutnik przejdzie. Jednak pokora ubrana w dumę postępuje.

Akt wiary
Posiadanie wiary w siebie i jeszcze ważniejsze posiadanie wiary w Boga jest wszystkim. Zasady Gry zawsze sprowadzają się do Charakteru, czyli zaczynają się przede wszystkim od wiary w Boga i wiary we własne ja.

Książka Joe Girarda „Jak sprzedać wszystko komukolwiek” mówi wszystko. Podczas sprzedaży jakichkolwiek produktów wiara w siebie jest obowiązkowa i jest o wiele lepsza niż wiara w produkty, które sprzedajesz. Tylko wtedy, gdy mamy wiarę w siebie pomimo prób, przeciwności losu, trudności i żyjemy z „nadzieją”, że mimo obecnych trudności wszystko ułoży się dobrze, wtedy wygrywamy. Nie ma znaczenia, czy jesteś na pierwszej klatce schodowej z 1000 klatek schodowych, czy na pierwszym szczeblu nowej drabiny, nawet jeśli nie widzisz następnego drugiego szczebla lub stopnia schodów, musimy iść naprzód „Skokiem Wiary” ze 100% zaufaniem do Boga.

Jeden prawdziwy fan
W Internecie i mediach społecznościowych ekscytuje nas liczba polubień i fanów, których mamy, na przykład na Instagramie, Facebooku i tak dalej. Zawsze pamiętaj, że znacznie lepiej jest mieć „Jeden Prawdziwy Fan”, który jest autentyczny, niż tysiące lub miliony nieprawdziwych. Żyj autentycznie i nie daj się sfałszować moim lajkom i liczbie znajomych na Facebooku.

Zacznij od umiejętności, które już znasz
Rozpoczynając swoje przywództwo w kierunku marketingu cyfrowego, naucz się nie martwić, gdzie osiągnęli inni. Po prostu bądź zadowolony z tego, gdzie jesteś i idź naprzód krok po kroku w strategicznym, systematycznym podejściu. Najlepszym sposobem na to jest rozpoczęcie od Umiejętności, które już znasz. Twoje próby, starania, wytrwałość i wytrwałość pomogą Ci w drodze do trwałego sukcesu w Marketingu Cyfrowym i Wolności Finansowej. Postępuj zgodnie z Regułami Gry. Tak jak krople tworzą ocean, tak samo liczy się każdy krok w kierunku celu. „Podróż 1000 mil zawsze zaczyna się od pierwszego kroku”. Bądź proaktywny i podejmuj działania, a reszta nastąpi systematycznie.

Nieznajomość wielkiego obrazu
Wiele osób, które rozpoczynają swoją podróż w kierunku wolności finansowej i przywództwa w marketingu cyfrowym, nie rozumie potrzeby zobaczenia „dużego obrazu”. Nazywa się to „Prawo pokrywy” w książce dr Johna C. Maxwella „21 niepodważalnych praw przywództwa”. Ta książka jest inspirująca i obowiązkowa dla każdego, kto chce odnieść sukces w jakimkolwiek rodzaju przywództwa, czy to cyfrowego, czy innego.

Daj z siebie 100%
W cokolwiek wkładasz ręce, rób to z dużą dyscypliną, poświęceniem, determinacją, wytrwałością i uczciwością.

Wszyscy zgadują
Przewidywać. „Pomysł czekania na coś czyni to bardziej ekscytującym” – Andy Warhol

Skoncentruj się na planowaniu i staraj się dawać i otrzymywać to, co najlepsze.

  1. Korzyści i ograniczenia
    W każdym zadaniu, którego się podejmujesz, zawsze pamiętaj o zaletach i wadach. Mam na myśli korzyści i ograniczenia w każdym z zadań, które masz do wykonania. Na przykład